Jesenné portréty 2 – foto story

Jesenné portréty 2 – foto story

Dnes pokračujeme so staro-novou sériou jesenných fotiek, ktoré vznikli už dávnejšie. Tento fotoset presnejšie vznikol na jeseň roku 2017.

Fotky taktiež vznikli na kurze AKF – Akadémie kreatívnej fotografie.

Ak ste zameškali prvý jesenný set fotiek, ľahko sa k nemu dostanete cez tento LINK.

Opäť platí, že každá fotka sa dá zväčšiť, keď na ňu kliknete.

Dopredu sa ospravedlňujem, ale pri týchto fotkách som stratila mená fotografov, čiže vôbec neviem kto ich fotil. Edit fotiek bol opäť v mojej réžii.

A čo mám oblečené ? opäť prevláda „neznačková čína“. Plášť je z čínskeho obchodu, taktiež šatka. Pančušky a opasok je objednaný cez aliexpres. Šaty sú z obchodu TERRANOVA. Boty momentálne nemám po ruke a fakt si nepamätám už odkiaľ sú. Keď zistím, doplním to sem.

Pre zaujímavosť, pridávam ešte mini set starších fotiek, ktoré vznikli až v roku 2013, keď daný pláštik som mala úplne nový, a bol dominantou outfitu. Fotil ma vtedy môj priateľ ešte na starý foťák a bolo to jedno z našich prvých pokusov niečo spolu fotiť. Ja som v tom čase ešte nebola fotografka a edit fotiek som sa ešte len učila.

Ako vidíte, takmer rovnaký outfit ale niekoľko rokov dozadu a s trošku iným stylingom. Ak ste si všimli na predposlednej fotke náušnice, tak tie som si požičala od mamy, také retro klipsové náušky.