Jesenné portréty – foto story

Jesenné portréty – foto story

Občas sa vo svojich foto story vrátim aj ku starším foteniam. Keďže fotiek mám v zásobe dostatok, postupne vám ich sem pridám.

Keďže som načala jesennú tému v článku „Symbolika septembra“, použila som tam jesenné portréty, ktoré patria asi medzi moje najobľúbenejšie.

Tieto fotky vznikli na fotografickom kurze AKF, v novembri roku 2016, kde som robila objekt fotenia – modelku.

backstage

S touto firmou spolupracujem už niekoľko rokov. Som ich externý retušér. Retušujem fotky z takýchto fotení, aby aj modelka z toho niečo mala. Fotenia sú väčšinou formou TFP ale niektoré žánre a situácie sú ohodnotené aj finančne. Občas si teda odskočím od počítača a idem im aj zapózovať.

backstage

Ak máte záujem robiť modelku na ich kurzoch, nebojte sa im napísať email. Hľadajú rôzne typy báb, na rôzne fotenia a nemusíš byť profesionálom. Výsledné fotky, ktoré sa ti dostanú do rúk, prechádzajú mnou aj výberom aj základnou úpravou, ale niekedy ti fotky pošlú aj samotní účastníci kurzu.

Tu je galéria mojich fotiek, ktoré vznikli na tomto kurze 🙂

Inač toto bolo moje zatiaľ najblondavejšie obdobie. Prvý krát som mala za sebou vlasový modeling, prvý krát nafarbené vlasy na platinový blond.

A čo mám vlastne oblečené ? Kabát je myslím si že ZARA, svetrík je ORSAY, a suknička aj nadkolienky objednané z aliexpresu. Šatka je z čínskeho obchodu. Topánky sú z obchodu DEICHMANN.

Fotky sú od rôznych fotografov: Danka Berilla, Ivan Sekerka, Lucia Horváthová, Zuzana Gulárová, Lucas Juričkovič, Simona Mintáchová

Edit fotiek som spravila ja Butterfly creative.

Ak by ste mali záujem pozvať si ma ako modelku na váš workshop, som vám k dispozícii a budem rada. Stačí napísať.