Portrétne fotenie

Do tejto kategórie patrí v podstate ktokoľvek, kto chce zachytiť sám seba na fotografii. Môže ísť o fashion, beauty či biznis fotografiu, alebo len tak prirodzené portréty pre radosť. Portrét neznamená len zachytenie tváre, ale všeobecne osobu ako takú. Fotiť sa môžete aj ako dvojica, trojica, partia ..

CENNÍK

  • Cena za bežné či fashion portréty začína na 60€, za 15 upravených fotiek s dĺžkou fotenia cca 30 minút. Väčšinou tento typ fotenia odporúčam fotiť v exteriéri ( vonku v prírode, v meste, v parku, kde vzniknú uvolnené a prirodzené fotografie)
  • Pre predstavu, už aj z 30 minútového fotenia je možné mať 30 výsledných fotiek. Ak máte záujem o viac fotiek z krátkeho fotenia, s príplatkom +20€ vám viem odovzdať 30 upravených fotiek – informujte sa v správe po fotení, či je to možné.
  • Máte záujem o dlhšie fotenie s viac fotkami ?? cenovú kalkuláciu vám ponúknem individuálne
  • Cena za biznis portréty začína od 50€. Pre presnú cenovú kalkuláciu ma prosím kontaktujte. Biznis portréty môžu byť ateliérové, interiérové aj exteriérové. Všetko záleží na počte osôb či počte požadovaných fotiek alebo na predstave výslednej fotky.

Je možné aj fotenie v ateliéri u mňa doma v Kráľovej pri Senci, mám k dispozícii aj priestor na glamour fotenie, manželská postel v hosťovskej izbe, prípadne veľká vaňa v kúpeľni.

Portréty/Fashion

Fashion

Biznis alebo beauty portrét