Portrétne fotenie

Portfólio ukážiek portrétnej fotografie. Do tejto kategórie patrí v podstate ktokoľvek, kto chce zachytiť sám seba na fotografii. Môže ísť o fashion, beauty či biznis fotografiu, alebo len tak prirodzené portréty pre radosť.

CENNÍK

  • Cena za bežné či fashion portréty pre radosť a na pamiatku začína na 60€, za 15 upravených fotiek s dĺžkou fotenia cca 30 minút. Môžete byť aj dvojica či už kamošky, kamoši alebo partneri. Takže pod toto fotenie spadá aj rande fotenie. Väčšinou tento typ fotenia odporúčam fotiť v exteriéri ( vonku v prírode, v meste, v parku, kde vzniknú uvolnené a prirodzené fotografie) Portrét neznamená len zachytenie tváre, ale všeobecne osobu ako takú.
  • Pre predstavu, už aj z 30 minútového fotenia je možné mať 30 výsledných fotiek. Ak máte záujem o viac fotiek z krátkeho fotenia, s príplatkom +20€ vám viem odovzdať 30 upravených fotiek – informujte sa v správe po fotení, či je to možné. Oproti klasik balíku ušetríte 20€.
  • Cena za biznis portréty začína od 50€. Pre presnú cenovú kalkuláciu ma prosím kontaktujte. Biznis portréty môžu byť ateliérové, interiérové aj exteriérové.

Je možné aj fotenie v ateliéri u mňa doma v Kráľovej pri Senci, mám k dispozícii aj priestor na glamour fotenie, manželská postel v hosťovskej izbe, prípadne veľká vaňa v kúpeľni.