Vianočné fotenie 2023

Vianočné fotenie 2023 Kráľová pri Senci bude v mojom obývačkovom ateliériku. Vytvorený je v prírodných farbách – Hnedé, béžové, biele, jemnučko zelenkavé tóny. Žiadne tlačené pozadie to tento rok nebude, len skutočné „kulisy“.

Fotenie je naozaj veľmi rýchle a jednoduché, čiže vhodné aj pre neposedné detičky či znudených manželov : ) Fotí sa čistého času tak 15-20 minút. Časové sloty sú 30 minútové.

VOĽNÉ TERMÍNY

7. 12 štvrtok : 16:00 / 16:30 / 17:00

11.12 pondelok : 15:30 / 16:00 / 16:30 / 17:30

12.12. utorok : 16:00 / 17:00 / 17:30

Odporúčam na takéto rýchle fotenie naozaj len 1 outfit. Ak máte záujem o viac outfitov či dlhšie fotenie s viac fotkami, zarezervujte si 2 časové sloty. Čo sa týka samotného outfitu, odporúčam sa obliecť taktiež do neutrálnych, zemitých farieb, prípadne pastelové odtiene. Čo sa týka klasických farieb ako červená či zelená, odporúčam skôr ich tlmené verzie. Najlepšie urobíte, ak bude celá rodinka zladená do podobných farieb či štýlu. Oblečenie odporúčam sviatočné, ako ku štedrovečernému stolu či na večierok, ale môžete to poňať aj domáckejšie, či už dať si rifle a vianočný sveter, alebo vianočné pyžamo : ) Čo sa týka obuvi, fotím väčšinou na boso, ale ak chcete mať nejakú obuv, prosím doneste si niečo čisté a suché, nie to v čom prídete.

Počet odovzdaných fotiek je minimálne 10 kusov upravených fotiek v elektronickej podobe. Fotky netlačím, výber robím ja a taktiež neupravené fotky neodovzdávam. Fotky odovzdám cca do 7 dní od fotenia. Ďakujem za prejavenú dôveru.

60 € je cena pre nových klientov

50 € je cena pre klientov, ktorí už so mnou fotili (akékoľvek fotenie) ako poďakovanie za vernosť

Rezerváciu na vianočné fotenie 2023 vykonáte cez KONTAKTY : butterflycreativeinfo@gmail.com / alebo mi napíšte na facebook stránku Butterfly creative by Susy / alebo mi napíšte na instagram @susybutterfly_

Ak by boli nejaké otázky, rada vám ich zodpoviem.

Ako vyzeralo vianočné fotenie minulý rok ? Celú galériu si môžete pozrieť TU