Svadobné video

Aj keď som v prvom rade svadobná fotografka, niekedy fotky nedokážu zachytiť úplne všetko, čo sa na svadbe udeje. Preto ma začal lákať aj svet menom svadobné video. Som síce ešte len na začiatku, ale už teraz vám chcem ukázať, čo vám dokážem ponúknuť.

svadobné video

Foto: Tomáš Hudek

Nakoľko by som si potrebovala ešte natočiť pár svadieb skúšobne, aby som získala prax, ponúkam natočenie svadobného klipu za minimálny náklad a za povolenie zverejniť svadobný klip v mojom portfóliu na sociálnych sieťach a webe. Pred zverejnením ho samozrejme prv uvidíte vy.

Video dostanete v dĺžke od 3 do 10 minút (v závislosti od celkového trvania a obsahu svadby, neviem vám dopredu zaručiť trvanie videa) a priložím aj 30 sekundové reelsko zo svadobného fotenia. Dlhší záznam zo svadby neponúkam. Hudbu vyberám ja aby bola autorsky ošetrená a sedela do témy svadby.

Zaujalo vás to ? Napíšte mi dátum a miesto (aj obrad aj zábavu), kde svadbu plánujete. Je to dôležité, nakoľko si teraz ešte aj vyberám, komu tú svadbu natočím za tú symbolickú sumu. Ak chystáte niečo originálne a netradičné, alebo máte svadbu v nejakej stodole či v stane, napíšte mi všetko čo si myslíte, že vašu svadbu bude vystihovať. KONTAKTY

Moje úplne prvé svadobné video :

Svadobné video číslo 2 :

Na jednej svadbe vám viem zastrešiť len jednu službu – buď fotenie alebo točenie. Nikdy nie obe naraz. Nieje to technicky možné. Fotenie zatiaľ stále ostáva u mňa na prvom mieste. Nieje to len moja práca ale aj moja záľuba a relax. Ak máte záujem o nafotenie vášho svadobného dňa, moju ponuku nájdete TU.