Orgovánová foto story

Orgovánová foto story

Orgován je môj najobľúbenejší kvet aj vôňa. Do toho ešte jeho krásna fialová farba. Dokopy je to krásna symbióza, pohladenie môjho oka aj duše. Preto keď som mala možnosť nafotiť niečo pri tomto krásnom kríku, neváhala som a vymyslela som túto tému, ktorú som ponúkla fotografke menom Zuzana Grebáčová.

Fotografka

Na facebooku ju nájdete ako „Zuzana FOTO Grebáčová“ a na instagrame zuzana_grebac_photography. Jej tvorbu nájdete aj na webe zgfoto.sk Vytvorila krásne fotografie a odporúčam ju aj Vám na spoluprácu.

Retušérka

Tento set fotiek, ktorý je na webe, som si editovala ja. Preferujem, keď sú všetky fotky, ktoré zverejním v jednej farebnej tónine a keďže ich potrebujem vždy dostatok, nemôžem to chcieť od fotografov, hlavne ak fotíme formou TFP. Keď som sama fotografom a retušérom, vždy im ponúknem spoluprácu, že by som si fotky upravila aj sama. Každý, kto mi to dovolí, má u mňa rešpekt a vďaku.

Šaty

Šaty boli požičané zo salónu „weddingelegance“. Tento salón nájdete tiež aj na facebooku ako “ Svadobný salón Wedding Elegance “ a na instagrame „svadobnysalonweddingelegance“

Salón určite odporúčam, je tam milá obsluha, ktorá so všetkým pomôže. Krásny priestor, úplne fotogenický, čiže fotenie by som si vedela predstaviť aj hneď tam. A v neposlednom rade široký výber krásnych šiat, aj väčších veľkostí.

V šatách som sa cítila ako víla. Nemusela som sa prezliecť ani do žiadneho kostýmu

MUAH

Makeup som mala od šikovnej „SisqaKeys„, na instagrame ako „sisqakeys„. Večer mi bolo aj ľúto, keď som sa musela odlíčiť. Makeup držal perfektne a splnil svoj účel.

Čelenka na týchto troch portrétoch je handmade, robila ju „sesternica mojej mamy“ Evina.

Ďakujem všetkým, čo pridali ruku k tomuto dielu.

Ešte si môžete pozrieť nejaké backstage fotky z tejto časti fotenia či príprav. Tie urobil môj priateľ Martin, ktorý pri fotení aj asistoval.

Druhú čast fotenia, v druhých šatách si môžete pozrieť rovno TU