Rodina a deti

Doprajte si krásnu spomienku vo forme fotografií, na celú vašu rodinku pokope.

Takéto rodinné fotenie je najkrajšie v exteriéri, v parkoch, pri hraní sa na ihrisku, pri prechádzke v meste, alebo sezónne sa môžeme poprechádzať aj po lúkach či poliach. V prípade záujmu vás nafotím aj u vás doma, na vašej záhrade, aby ste sa cítili čo najkomfortnejšie.

Rodinné fotenie, tehotenské alebo detské fotenie:

MINI BALÍK – 50€

  • fotenie v exteriéri Senec/Bratislava/Zvolen + okolie
  • Dĺžka fotografovania cca 45 minút
  • 15 upravených fotiek
  • fotky odovzdané elektronicky

KOMPLET BALÍK – 100€

  • fotenie v exteriéri Senec/Bratislava/Zvolen + okolie
  • dĺžka fotografovania cca 60-90 minút
  • 25 upravených fotiek
  • fotky odovzdané na USB v drevenej krabičke + prekvapenie !

Nenašli ste kombináciu, ktorá by vám vyhovovala ? napíšte mi a dohodneme sa individuálne.

BONUS

V prípade, že si objednávate fotenie napríklad pri príležitosti narodenín, zabezpečím vám balón naplnený héliom s vekom vašej ratolesti. Ak je to fotenie len tak pre radosť, tak použijeme klasické oválne balóny pre detské potešenie. Balóny sú grátis ku obom foto balíčkom.

Ak máte záujem o balóny/ s vekom / prípadne so začiatočným písmenom mena dieťatka, prosím oznámte mi to pri objednávaní fotenia. Napíšte mi aj preferovanú farbu 🙂

Narodeninové fotenie

Narodeninové fotenie (alebo bežné rodinné fotenie) môžete darovať komukoľvek, aj teenagerom, sestre, bratovi, neteri, švagrinej, bratrancovi, kamarátom….

Vytvorím vám aj darčekovú poukážku – či už na plnú sumu, alebo len na zľavu z fotenia, prípadne táto informácia tam vôbec nemusí byť, ako vám to bude vyhovovať, prispôsobené individuálne na mieru. Suma je rovnaká ako pri rodinnom a detskom fotení.

A ešte jeden bonus pre vás mám, v prípade fotografovania detskej oslavy môžem prísť prezlečená za Alicu z krajiny zázrakov, detičky sa nebudú cítiť že ich fotí niekto cudzí, ale bude ich fotiť známa animovaná postavička. Príplatok za fotografovanie v kostýme je + 20€. Iné známe postavičky zatiaľ nemám k dispozícii.